UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU W DOMOWYM PRZEDSZKOLU

21 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenie roku oraz pożegnanie sześciolatków.

Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw, zajęć, przygód i zdobywania nowych doświadczeń szybko minęły, aż nadszedł ten czas, czas wakacji i pożegnań. Zgodnie z tradycją przedszkola w uroczystościach zakończenia roku uczestniczyli rodzice  oraz  Pani koordynator. Przedszkolaki zaprezentowały zgromadzonym gościom program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, odgrywały scenki, śpiewały piosenki  i tańczyły.

Po występach wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe nagrody oraz dyplomy. Po części artystycznej przyszedł czas podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani  w działania przedszkola. Było wiele ciepłych słów i oczywiście nie obyło się bez wzruszeń.

Naszym drogim absolwentom życzymy, by ich dalszej edukacji edukacji towarzyszył uśmiech i radośc z czerpania wiedzy, zabawa i zadowolenie z wszystkich sukcesów, nawet tych najmniejszych.